Contact

Hier kan je de contactgegevens van de leiding, hoofdleiding en VB’s (Volwassen Begeleiders) vinden.

Voor vragen die specifiek over de groepsactiviteiten gaan, contacteer je best de leiding van die specifieke groep. Als je denkt dat het heel de Chiro aangaat, contacteer je best de hoofdleiding en VB’s. Om de contactgegevens te bekijken klik je op de tekst van de gewenste groep.

Eva Leblans
eva.leblans@telenet.be

Linde Pieck
linde.pieck@hotmail.com

Dimitri Beckers
0474/24 97 51
dimitribeckers@telenet.be

Koen Beullens – Financiën
0476/73 41 73
koen.beullens@gmail.com

Kasper Vermeerbergen (KVM, Kevin)
kasper.vermeerbergen@gmail.com

Linde Pieck (Linda)
linde.pieck@hotmail.com

Lot Van Haute
lotjeVH@gmail.com

Eva Leblans
eva.leblans@telenet.be

Job Van der Valk
vandervalkjob@gmail.com

Hannah Vincent
hannahvincent@hotmail.be

Isa Vanackere
vanackereisa@gmail.com

Jef Renglé
jef.rengle@gmail.com

Nina Frateur
nina.frateur@hotmail.com

Thomas Van Roost (Army)
thomasvanroostje@outlook.be

Kjell Van passel (Kjetl)
kjellvanpassel@gmail.com

Wolf Mertens
wolf.mertens@gmail.com

Lotte Courtoy
lotte_courtoy@hotmail.com

Melanie Loddewijkx
mloddewijkx@gmail.com

Yasmien Ceelen (Yaka)
yasmien.ceelen@hotmail.com

Inthe Saenen
saeneninthe@gmail.com

Robbe Renglé
robbe.renglé@gmail.com

Maarten Loosen (Mlo)
loosenmaarten@gmail.com

Anna Watelle
annawatelle@gmail.com

Aukelien De Wilde
aukelien.dewilde@telenet.be

Floor Vanparijs
floorvanparijs@gmail.com

Hannah Vandevelde
hannah.vandevelde2003@gmail.com

Nina Boyen
nina.boyen@gmail.com

Neal Van Genck
neal.vangenck@hotmail.be

Axel Schepers (Axel Waxel)
axel.schepers@hotmail.com

Gloria Monserez
gloria.monserez@gmail.com

 

Siebe Vercruysse (Siebever)
Siebevercr@gmail.com

Boris Beyen 
borisbeyen@telenet.be

Milan Walraevens
millywally@gmail.com

Wij lenen op aanvraag verschillende dingen uit, maar onze lokalen verhuren wij niet.
Als u geïnteresseerd ben kan je altijd een mailtje sturen of eens bellen.

Wij rekenen een kleine prijs aan dat wij uitsluitend gebruiken voor het onderhoud van ons materiaal. Een lijst van beschikbaar materiaal zal binnenkort online komen.

Thomas Van Roost (Army)
thomasvanroostje@outlook.be

Isa Vanackere
vanackereisa@gmail.com

Dimitri Beckers
0474/24 97 51
dimitribeckers@telenet.be

 

Wolf Mertens
wolf.mertens@gmail.com
0489/05 45 31

Sint-Hadrianusstraat 7
3018 Wijgmaal

De Chirolokalen bevinden zich achter de kerk van Wijgmaal, door de zwarte poort aan de linkerkant.

Ons rekeningnummer: BE07 9733 9786 8166